במפעל “יונית – מוצרי מגבת” , עם ניסיון נצבר של מעל ל-40 שנים (קיים מ-1978), איכות היא ערך עליון עבורנו והיא באה לידי ביטוי בכל שלב בתהליך הייצור ועד לסיומו.

האיכות המיוחסת למוצר כלשהו מבטאת את דרגת השלמות והמצוינות של המוצר ביחס לדרישות התקן (אם קיים) ובהתאם לדרישות הלקוח (בהשוואה למקובל לאותו סוג מוצר).

איכות מוצרי טקסטיל נמדדת בשילוב של שלושה מרכיבים עיקריים כדלהלן:

  • איכות הבד
  • מבנה וגודל הגיזרה
  • איכות התפירה

       1.איכות הבד

הכותנה שמשמשת לבדי המגבת היא מהסוג המשובח הקיים ומקובל בעולם, סוג האריגה הוא ייחודי ועובי הבד הוא בד”כ מהגבוהים הקיימים לאותו סוג מוצר. יש שאיפה מתמדת להשתמש בחומרי גלם הטובים ביותר הקיימים לאותו סוג בד ממנו מייצרים את המוצר.

ולכן אצלנו איכותם של חומרי הגלם גם היא גבוהה מהממוצע המקובל בעולם.

אנו מבצעים לעיתים תכופות  בדיקות מחמירות באמצעות מכון התקנים כדי לוודא שאכן קבלנו את סוגי הבדים האיכותיים אותם ביקשנו לקבל מהספקים שלנו. לבדיקות אלו קיימים תקנים קבועים ותוצאות הבדיקות שנעשו במכון התקנים מעידות על תוצאות טובות כמו עובי הבד, ספיגות המגבת והתכווצויות הבד בכביסות מסוגים שונים (כביסה ביתית ו/או כביסה תעשייתית).

השחיקה של בדי המגבת היא מזערית ולקוחות רבים מספרים על חלוק שנראה כמו חדש לאחר שימוש רב ביותר. מנהלי רכש בבתי מלון ידועים בארץ ,שנמצאים איתנו בקשרי עבודה שוטפים כבר שנים רבות, מספרים שהחלוקים מתוצרתנו נמצאים בשימוש שוטף למשך מספר שנים עד להוצאתם מהמערכת בעקבות בלאי.

     

2.מבנה וגודל הגיזרה

יש בדיחה נפוצה על חלוק מגבת מיובא המשמש לכל המשפחה ואותו קונה אבי המשפחה לפי המידה הגדולה שלו. לאחר כביסה ראשונה החלוק משמש את האמא (בגלל התכווצות) והחלוק ממשיך להתכווץ לאחר כל כביסה נוספת ומשמש לבסוף את הילדים 

במפעל “יונית – מוצרי מגבת” מתייחסים בזהירות ובכובד ראש לנושא גיזרת הלבוש לכל מידה ומידה, החל ממוצרים לתינוק ועד חלוקים במידה XXL

המידות של החלוקים שאנו מייצרים הן מידות המותאמות בצורה ראויה לגילאים השונים ולטבלת מידות בינלאומיות. חיסכון בבד ע”י הקטנת גיזרה אינו קיים בלקסיקון שלנו.

החלוקים מתוצרתנו מיוצרים בגיזרות לבוש שונות ומאפשרות תמיד חופש תנועה וגמישות ללקוח שלובש אותם.

3.איכות התפירה

מפעל “יונית – מוצרי מגבת” מתייחס בחומרה יתרה לאיכות התפירה של מוצריו ומתבצעת בקרת איכות קפדנית על טיב ואיכות המוצרים המשווקים.

כדי לייצר חלוק יש צורך להשתמש בסוגי מכונות שונים כאשר לכל מכונה תפקיד שונה בהתאם לסוג התפקיד שממלא כל תפר.

הציוד והמכונות הם יחודיים לייצור החלוקים ונותנים תוצאות מעולות אותן ניתן לראות על המוצרים גם בעיניים לא מקצועיות.

התפירה מתבצעת עם חוטים תקניים.

בשימוש שוטף שלנו קיימים סוגי חוטים שונים המותאמים לכל סוג של מוצר ומוצר. חוזק החוט שונה ומותאם לפי סוג התפר והצבעים עמידים בכביסות ומותאמים לצבע הבגד הנתפר.

התפירה היא מקצועית ומתבצעת ע”י בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב. תפרים ישרים וללא כיווצים מיותרים.

תפירה איכותית נמדדת במבחן התוצאה שכן המוצר נראה מושלם ולא מאבד מהצורה שלו גם לאחר שנים של שימוש שוטף וכביסות רבות מאוד.

סיכום

שילוב שלושת מרכיבי המוצר כפי שפורטו לעיל בצירוף לביקורת טיב מחמירה בכל שלבי הייצור (משלב גזירת הבד ועד לשלב אריזת המוצר) נותנת מוצר איכותי ביותר וללא מתחרים.

במפעלנו נעשה עיצוב, פיתוח וייצור מגוון רחב של מוצרים מבדי מגבת ובדים נוספים בתחום טקסטיל הבית.