חברת “יונית – מוצרי מגבת” נותנת מענה לשיטות שונות אפשריות להדפסה על מגבות :

  • הדפסה על מגבות חוף 100% כותנה – חברת “ יונית – מוצרי מגבת” מייבאת מגבות מודפסות 100% כותנה לפי הזמנת לקוחות.

מגבות מודפסות משמשות לרוב כמגבות חוף ומיוצרות בגודל דומה למגבת גוף בינונית. רוב מגבות החוף המודפסות מיוצרות בצבע לבן ואת הצד המודפס הצבעוני נהוג לעשות קטיפתי.

לצורך ביצוע ההדפסה מפיקים גלופה לכל צבע בהדפסה. עלות הגלופה גבוהה ויש אפשרות להדפיס מספר רב של צבעים ע”ג המגבת כך שהמראה המתקבל הוא מראה עשיר. כדי להגיע לדיוק בהדפסה של מספר צבעים ביחד יש צורך בניסיונות רבים ולפיכך גדלה כדאיות להדפסה מסוג זה ככל שגודלת כמות המגבות בהזמנה.

  • הדפסת סובלימציה על מגבות 100% מיקרופייבר – חברת “ יונית – מוצרי מגבת” מייבאת מגבות 100% מיקרופייבר שהן מגבות סינטטיות במשקל נמוך עם כושר ספיגות גבוה ועליהן ניתן להדפיס תמונה (פרוצס) בתהליך שנקרא הדפסת סובלימציה.

אישור בדיקת מכון התקנים למגבות מיקרופייבר של חברת “יונית – מוצרי מגבת” נמצא באתר זה.

אנו מייבאים בקביעות שלושה גדלים של מגבות מיקרופייבר בצבע לבן:

  1. מגבת גוף    140X70  ס”מ.
  2. מגבת פנים  100X50  ס”מ.
  3. מגבת ידיים  55X35   ס”מ.

ל “ יונית – מוצרי מגבת” יש את כל הציוד הנדרש לביצוע הדפסות אלו על המגבות והן מבוצעות במפעלנו בלוח זמנים קצר מרגע הזמנה.

למגבת המודפסת בשיטת הסובלימציה יש מגוון עשיר של צבעים עזים ומלאי חיים. התמונה חדה ואיכותית מאוד. צבע ההדפסה במגבת מיקרופייבר חודר אל תוך הסיבים של חוט המגבת. אין הבדל במגע לשטח המודפס במגבת לעומת השטח שאינו מודפס.

מגבת מיקרופייבר מודפסת תיראה באיכות טובה גם לאחר כביסות רבות. הדפסה מוגדלת של לוגו על מגבת מיקרופייבר משמשת תחליף כדאי לעלויות רקמה גבוהות כאשר המפרסם עושה זאת בשטח פרסום גדול ע”ג המגבת.

 הקיץ הזה ניתן להדפיס על המגבת החל מגודל הדפסה A4 ועד לכל שטח המגבת מקצה לקצה.

הרחבה נוספת בנושא מגבות מיקרופייבר ניתן למצוא בדפים נוספים באתר זה.

 

 

  • הדפסת סובלימציה על מגבות 50% כותנה – 50% מיקרופייבר – חברת “ יונית – מוצרי מגבת” מייבאת מגבות משולבות 50% כותנה – 50% מיקרופייבר כך שהצד המודפס מיקרופייבר קטיפה ואילו הצד האחורי של המגבת עשוי כולו מחוטי כותנה עם לולאות מלאות להגברת הספיגה של המים. המגבות בגודל 140X70 ס”מ.

הצד הקטיפתי של המגבת שמודפס בשיטת הסובלימציה הוא עם מגוון עשיר של צבעים עזים ומלאי חיים. התמונה חדה ואיכותית מאוד.הצבעים עמידים בכביסה, גם בהרתחה. מגע המגבת רך ונעים גם בשטח המודפס ואינו נותן תחושת מגע שונה במגבת מהשטח שאינו מודפס.

ל “ יונית – מוצרי מגבת” יש את כל הציוד הנדרש לביצוע הדפסות אלו על המגבות והן מבוצעות במפעלנו בלוח זמנים קצר מרגע הזמנה.

הקיץ הזה ניתן להדפיס על המגבת החל מגודל הדפסה A4 ועד לכל שטח המגבת מקצה לקצה.

 

  • הדפסת סובלימציה על פס קישוט פוליאסטר למגבות כותנה – חברת “ יונית ” יכולה לייבא מגבות בגדלים שונים שמיוצרות בדרגות עובי שונות מ- 100% כותנה עם כושר ספיגות גבוה ובמגבות אלו פס הקישוט של המגבת עשוי מחוטי פוליאסטר. על שטח פס קישוט כזה בלבד (העשוי מחוטי פוליאסטר) ניתן להדפיס תמונה (פרוצס) או כיתוב בתהליך שנקרא סובלימציה (ראה תמונה) .

הדפסת תמונה על פס קישוט (בורדורה) תיראה באיכות טובה גם לאחר כביסות משום שצבע ההדפסה חודר בחום גבוה אל תוך הסיבים הסינטטיים של חוט הפוליאסטר במגבת. הדפסת לוגו בשיטה זו משמשת תחליף כדאי לעלויות רקמה גבוהות כאשר המפרסם עושה זאת בשטח פרסום האפשרי בהתאם לרוחב פס הקישוט הסינטטי ע”ג המגבת.

הדפסת סובלימציה היא איכותית ויפה על המגבת אך הדפסה על שטח פס הקישוט היא מוגבלת בגודלה וזהו החיסרון שלה.

  • דפוס משי על מגבות 100% כותנה – דפוס משי הוא שיטת הדפסה שנעשית באמצעות גלופת רשת עם נקבוביות לכל צבע בהדפסה ובהתאם לציור או לוגו שאותו רוצים להדפיס.

למגבת לולאות שעשויה מסיבי כותנה יש עובי הנובע מעוביו של בסיס בד המגבת וכן עובי הלולאות שזזות ע”ג בסיס הבד. תזוזת הלולאות גדלה ככל שעובי המגבת גדול יותר ולפיכך גם גובה הלולאות גדול יותר.

הדפסה בדפוס משי נעשית באמצעות מגע הצבע עם לולאות המגבת ובד”כ אינה מצליחה לחדור טוב אל הסיבים ואל בסיס הבד. לפעמים גם נצבע רק חלק מהלולאות בהתאם למיקומן בקרבת נקבוביות רשת ההדפסה ולכן תזוזה של לולאות המגבת גורמת לשינוי במראה ההדפסה כך שמראה ההדפסה נראה זול.

המדפיסים על מגבות כותנה בדפוס משי מרחיבים את נקבוביות מעבר הצבע אל הבד כדי לטשטש את המראה הזול שהוזכר לעיל.